Дейвид Лемьо предупреди Генади Головкин : Оръжията са заредени

Канадският нокаутьор и световен шампион на IBF в средна категория ( до 72, 5 кг ) Дейвид Лемьо ( 34 – 2, 31 КО ) ясно заяви, че няма никакво намерение да отстъпва по- какъвто и да е начин на казахстанеца Генади Головкин ( 33 – 0, 30 КО ), в предстоящия им сблъсък, който трябва да се проведе на 17 Октомври в Ню Йорк, САЩ. Лемьо е убеден, че неговите юмруцуи ще достигнат до брадичката на Головкин, но какво ще се случи после, никой не би могъл да предположи.

“ В срещата срещу Головкин ще изляза в пълно бойно снарежение. Оръжията ще бъдат заредени.“ заплашва Лемьо. “ Неведнъж съм гледал Генади и отлично знам, че той обича да радва феновете и да им доставя зрелище. Но ще видим какво направи, когато се изправи срещу подобна стихия и как ще реагира, когато му върнат удар. Срещата ще бъде трудна. Да, време е за бойни действия. “

david

Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:

If you would like to help us to continue please make a donation bellow:

Square Donate Button




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *