Олимпийския шампион Джеймс Дегейл ( 20 – 1, 14 KO ) говори отново за местния си съперник Карл Фроч.
Дегейл бе задължителен претендент на бившия световен шампион на IBF в Супер средна категория ( до 76, 2 кг ) Карл Фроч, който обаче отказа да се бие с него и предпочете да оваканти своя пояс.
Тази събота в Бостън Дегейл ще се изправи срещу Анде Дирел ( 24 – 1, 16 KO ) в спор за вакантната титла на IBF.
Фроч, който не се е качвал на ринга от миналата година, обмисля да се изправи срещу Дегейл, ако той успее да спечели пояса.
Дегейл обаче го посъветва да забрави тази идея, защото ако двамата стигнат до такъв сблъсък, Фроч ще бъде брутално пребит.
“ Смятам, че Фроч приключи с бокса и просто трябва да се отегли.“ заяви Дегейл.“ Той успя да изкара много пари. Сега трябва да се отегли, да се наслаждава на живота и да си почива на спокойствие. Очаквам да се отегли. Няма смисъл да се бие с мен. Защото ще го размажа. Фроч няма да ми вземе и един рунд. Той е корав и издържлив, но дълбоко в себе си знае, че няма никакъв шанс срещу мен.“
Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение по-долу:
If you would like to help us to continue please make a donation bellow:

