Дани Гарсия прие предизвикателството на Брунър

Световния шампион на WBC / WBA в Лека полусредна категория ( до 63, 5 кг ) Дани Гарсия ( 30 – 0, 17 КО ) прие предизвикателството, което му отправи бившия световен шампион в три теглови категории Ейдриън Брунър ( 30 – 1, 22 КО ).

Вчера сутринта в “ Баркли център „, в Бруклин, Гарсия победи с близко решение Ламонт Питърсън. Край ринга бе и Ейдриън Брунър, който е близък приятел на Питърсън.

Малко след двубоя, Брунър написа в социалната мрежа : “ “ Гарсия и Ламонт направиха страхотна среща. Аз съм щастлив, че никой от двамата не бе наранен. Ламонт ми е близък приятел и аз бях за него. Сега искам моето аверче Дани Гарсия да си почине добре. След което да се върне в залата и да се бие с мен през Септември във Вегас… в ЕмджиЕм гранд…Нека да направим малко пари, а после ще си почиваме заедно в неделя.“

Гарсия отговори, че приема предизвикателството на Брунър, но двубоя да бъде във Филаделфия, който е и родния град на Дани.

“ Нека да го направим във Филаделфия.“ заяви Гарсия.

garcia

Уважаеми приятели! Този сайт е създаден с една единствена цел- полуляризиране на любимите ни бойни спортове! Нашият сайт не се финансира с публични средства, нито от фондации! Ако искате сайта да продължи да съществува, моля помогнете ни чрез дарение оттук!!

If you would like to help us to continue please make a donation here




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *