Крис Ареола ( 36 – 4, 31 КО ) си постави добра оценка за своето представяне в Петък. Тогава той победи по точки Къртис Харпър. Ареола успя още в първия рунд да свали Харъпър в нокдаун, но малко след това контузи своя лакът, което го накара да доиграе срещата разчитайки само на дясната си ръка, а това доведе до по- голямата атрактивност на двубоя.
Бившия претендент за световната титла в тежка категория понесе доста удари след втория рунд от своя опонент, като не успявяше да го стои на дистанция. Ареола каза, че не е удовлетворен от представянето си и за това се връща незабавно в залата.
“ Влизам в залата незабавно. Искам да се върна в игра на 18 Април. Тогава няма да бъда толкова тежък. Ще бъда около 108 кг.“ заяви Ареола. В Пвтък Крис бе 119 кг. Като сам призна, че е изял доста пици.
