Дейна Уайт: Не излъгах за Джон Джоунс

Президентът на UFC Дейна Уайт не разбира защо Джон Джоунс е останал толкова разстроен от изказването му, че организацията не е преговаряла с него за участието му в празничното събитие в Белия дом, което беше официално обявено през уикенда.

„Никога не съм казвал, че не е имало преговори. Казах: ‘Дали сме говорили с Джон Джоунс? Говорим с всички.’ Преговорите продължават с всички и нито една дума, която казах за ситуацията с Джон Джоунс, не беше лъжа.

Колко пъти съм седял тук и съм казвал: ‘Той няма да се бие в Белия дом.’ Нали? И всички гледахте видеото, където той казва, че бедрата му са износени и се нуждае от смяна на тазобедрените стави. Какво казах, което не е вярно? Всичко е вярно, а вие постоянно ме дразните колко много обичам Джон Джоунс и го смятам за най-великия боец ​​на всички времена.

Но при никакви обстоятелства Джон не трябваше да бъде поканен за събитието в Белия дом – това не трябваше да се случва. Междувременно, мачмайкърите разговаряха с всички, проучиха всеки един възможен вариант и дойдоха при мен с всяка битка, която можеше да бъде организирана,“

каза Уайт на пресконференцията след събитието Zuffa Boxing 4 в Лас Вегас.

През уикенда Джон Джоунс заяви, че е дълбоко разстроен от думите на Дейна Уайт и също така попита дали може да се счита за освободен от организацията.




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *