Гейбриъл Росадо обеща да нокаутира Бектемир Меликузиев

Ветеранът Гейбриъл Росадо обеща да нокаутира Бектемир Меликузиев, когато се изправи срещу него на 19 юни в подгряващата карта на Хайме Мунгуя срещу Камил Шеремета.

„Бия се с млад бик на 19 юни. Наистина съм нетърпелив да видя дали това хлапе е шампион, но обещавам следното: ако някога се стигне до сбиване между нас, ще го спра. Харесвам хлапето, но той определено не е готов за мен, той ще бъде спрян. Това ще бъде процес на обучение. Той ще се учи от мен – и надявам се – ще се научи на по-добри неща, но в този мач ще бъде нокаутиран, повярвайте ми.

Бектемир умее добре само едно нещо, удар с едната ръка. Ставам отново самонадеян… Той ще бъде отведен на училище наистина бързо, точно както направих това с Даниъл Джейкъбс. Така че Бектемир, той е силен, но умее добре само едно нещо, има само един удар в джоба си. Той ще издъхне до шестия рунд,“ каза Росадо.




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *