.jpg)
Световният шампион на WBA (супер), WBO, IBF и IBO в тежка категория Анди Руиз младши тренира усилено за предстоящия си реванш срещу Антъни Джошуа – който е насрочен за 7 декември в Саудитска Арабия.
На 1 юни в Медисън Скуеър Гардън в Ню ЙоркРуиз повали Джошуа четири пъти в нокдаун, преди да го спре в седмия рунд.
„Изпитвам голямо уважение към Антъни, извън ринга той е много добър човек. Но вътре [на ринга] между нас няма приятелство и уважение,“ каза Руис пред ESPN Deportes.
„Реваншът няма да е лесен. Мисля, че ще бъде тежка битка, но няма нищо лесно в живота, така че тренираме много усилено. Ще бъдем готови за всичко, което той ще направи.
Ще вляза в битката в по-добра кондиция… по-лек, по-бърз и по-мощен. Джошуа и екипа му вярват, че ще победят. Хората винаги говорят така, но аз вярвам, че ще спечелим и ще им затворим устите.“