Владимир Кличко преговаря за завръщането си на ринга с американски телевизии

Изглежда, че бившият световен шампион в тежка категория Владимир Кличко (64-5, 53 KO) възнамерява да получи част от милионите долари, които наскоро бяха инвестирани в американския боксов пазар. Според неофициална информация, украинецът преговаря с няколко телевизионни канала за завръщането си на ринга.

За първи път такава информация се появи преди няколко седмици.

Тогава стана известно, че бившият шампион се е срещал с представители на стрийминг платформата DAZN и е обсъждал провеждането на три битки. За всяка от тях Кличко би могъл да получи поне $15 млн.

Сега се оказва, че украинецът също така е обсъждал евентуалното си завръщане на ринга с телевизионните канали FOX и ESPN. Напоследък бяха отпуснати сериозни средства за всички боксови проекти на тези канали, но DAZN разполага с най-голям бюджет.

Наскоро DAZN подписа договор с Канело Алварес за $365 млн.

Остава скоро да разберем дали Владимир Кличко наистина ще се върне на ринга.




3 коментара

  1. Иво февруари 14, 2019 12:07 am  Отговор

    PBC, FOX, Showtime едно и също е 🙂

  2. Ангел февруари 13, 2019 11:53 pm  Отговор

    Най-добрите боксьори на Хейман не са в PBC 😉

  3. Иво февруари 13, 2019 8:20 pm  Отговор

    Дано ако се връща отиде в PBC че там има срещи които искам да видя

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *