Бившият най-добър боксьор без значение от тегловата категория Андре Уорд посъветва Тайсън Фюри да проведе двубой със световния шампион на WBA WBO IBF IBO в тежка категория Антъни Джошуа, а не да участва във втори двубой срещу шампиона на WBC Дионтей Уайлдър.
Според Уорд Фюри няма какво да доказва в реванш срещу Уайлдър.
Дионтей Уайлдър и Тайсън Фюри постигнаха равенство в събота на „Стейпълс център“ в Лос Анджелис, но сподер мнозина специлиасти и фенове Фюри е направил всичко за победата.
“ Не мисля, че ще има реванш. Уайлдър вероятно няма да иска да премине през това отново. Ще приеме равенството и ще продължи кариерата си, а на Фюри всъщност реванш въобще не му е необходим! Дори равенството беше равносилно на победа за него, с оглед на представянето му. Фюри срещу Джошуа на Уембли през лятото, „ каза Уорд.
.jpg?w=598&ssl=1)
Уважаеми приятели!
Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
Напълно съм съгласен