Сантяго Понзибинио: Ще нокаутирам Уудли, Сейнт Пиер и Конър, ако получа възможност

Топ претендента на UFC в полусредна категория Сантяго Понзинибио (27-3 ММА) вярва, че само поради политиката на UFC, той все още не е получил големи битки срещу звездите на организацията.

“ Тайрън Уудли имаше шест битки в UFC, когато получи шанс да се бие за титлата. От които той беше спечелил четири, а две беше загубил. Той загуби от Рори Макдоналд, а след това спечели две битки срещу лесни противници – Косчек и друг боец, и те му дадоха да се бие за титлата. Това е нелепо! Всичко е шибана политика. Но на мен не ми пука, знам, че съм готов.

Дайте ми Конор Макгрегър, аз съм по- добър страйкър от него. Той е голям бизнесмен и е добър в бръщолевенето, но аз съм по-добър като боец. Имам по-добър тайминг, по-голяма ударна мощ. Бих го нокаутирал, това е сигурно.

Ще нокаутирам и Джордж Сейнт Пиер. Той вече е стар. Харесвам ДЖСП, той е добър човек. Но аз съм по-добър боец ​​и ще го нокаутирам.

Знам, че съм готов. Знам, че ще нокаутирам Уудли, просто се нуждая от тази възможност. Дайте ми Сейнт Пиер и ще нокаутирам и него. Аз ще нокаутирам всеки от най-добрите бойци в полусредна категория, ако ми дадете тази възможност, “ – каза Понзинибио.

Уважаеми приятели!

Надяваме се на Вашата подкрепа!

Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




1 Коментар

  1. Иво ноември 21, 2018 1:50 am  Отговор

    Гледал съм му само последната битка мисля че и тримата ще го бият момчето иска пряк път до парите с приказки

Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *