Канело: Прекрасно е да затвориш устата на критиците с факти

На 15-ти септември в „Т-Мобиле Арена“ в Лас Вегас Канело Алварес победи Генадий Головкин в реванш с решение на мнозинството и завоюва коланите на WBC, WBA, IBO и „Ринг Магазин“ в средна категория.

Преди този двубой екипът на Головкин критикува Канело заради положителните му допинг-проби и си позволи остър език, затова сега мексиканската суперзвезда е повече от щастлив, че успя да затвори устата на критиците.

“ Винаги съм се смятал за най-добрият и сега съм по-уверен от всякога в това. Аз съм в този спорт, за да бъда най-добрият. Не се притеснявам много за мястото си в класацията за най-добър боксьор, без значени от тегловата категория. Просто съм доволен от онова, което успях да постигна. Ставането на световен шампион в три тегловни категории ще бъде огромно постижение в кариерата ми. Тогава ще мога да се присъединя към десетте велики мексиканци, които са постигнали това постижение, „ каза Канело.

“ Горд съм, че ще се бия в „Медисън Скуеър“, мечтаех за това от много години. Постоянно казвам, че думите не винаги са необходими. Аз съм сериозен човек, който не обича да говори или да изпраща послания на опонентите си. В последната битка демонстрирах всичките си умения. Няма по- приятно усещане от това да затвориш устите с факти. „

Канело ще се върне на ринга на 15 декември в „Медисън Скуеър Гардън“ в Ню Йорк, когато ще проведе двубой с „редовния“ шампион на WBA в супер средна категория Роки Филдинг.

https://photo.boxingscene.com/uploads/canelo-golovkin-rematch%20(31).jpg

Уважаеми приятели!

Надяваме се на Вашата подкрепа!

Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *