
Шампионът в две теглови категории Даниъл Кормие смята, че дори и да загуби титлата си в тежка категория в предстоящата битка срещу Дерик Люис, той ще си тръгне от „Медисън Скуеър Гардън“ поне като шампион на UFC в лека тежка категория.
“ Ако загубя от Дерик Люис, тогава ще кажа, че ще защитавам колана си в лека тежка категория. И сега няма да можете да ми го отнемете. Няма да можете да ми отнемете втория колан, ако съм загубил единия.
Аз ще съм шампион в категория до 93 килограма, докато Джоунс и Густафсон не се бият. Ако шампионът в лека тежка категория загуби титлата си в тежка категория, той ще каже – сега искам да защитавам колана си. Сега имаме какво да обсъдим „, каза Кормие.
Срещата между Даниъл Кормие и Дерик Люис ще се проведе на 3 ноември и ще оглави турнира UFC 230 в „Медисън Скуеър Гардън“ в Ню Йорк.

Уважаеми приятели!
Надяваме се на Вашата подкрепа!
Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров