Тони Белю вече започна подготовка за евентуалната си битка срещу световния шампион на WBO, IBF, WBC и WBA в полутежка категория Олександър Усик.
Двамата са близо до провеждането на двубой през ноември в Лондон.
Въпреки че Усик е считан за абсолютен фаворит в срещата, Белю не се съмнява, че ще нокаутира украинеца.
“ Намирам се в тренировъчен лагер в Шефийлд в момента, „ каза Белю. “ Изглежда, че всичко е договорено, но ще повярвам в тази битка, когато се кача на ринга. Когато ни видите по време на пресконференция лице в лице, може да кажете, че тази битка ще се проведе, между другото, това ще е почти така.
Ние искаме да се бием, но договора все още не е подписан. Вече казах многократно, че искам тази битка, това е най-голямото предизвикателство в кариерата ми. Всички казват, че нямам шанс, но нека да изчакаме битката.
Това е битка за наследство. Побеждавайки този човек, никой няма да може да оспори моите успехи. В крайна сметка никой друг няма да го направи. След като го победя, коланите пак ще се разпръснат.
Това е моята основна цел. Съгласен съм, че за мен има по-интересни възможности във финансовия план. Но такава възможност идва веднъж в живота. Който не рискува, той не печели. Всичко може да се обърка. Можех да откажа да се бия. Аз не съм глупак. Разбирам. че в битката няма да имам толкова много шансове да нанеса удар, но искам да опитам. Ако получа възможност ще се възползвам и ще го нокаутирам. Напълно вярвам в победата си над Усик. „

Уважаеми приятели!
Надяваме се на Вашата подкрепа!
Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
WBA май е на път да провали един чудесен сблъсък, какъвто щеше да е този…
И да си вземат колана това няма да развали боя Усик има още 3 пък и те се бият за парите