
Чаел Сонен заяви, че поведението на Колби Ковингтън се харесва на феновете на смесените бойни изкуства и скоро другите бойци ще започнат да го имитират.
“ В много отношения той ще преоткрие sспорта. Дали това е добре или лошо? Времето ще покаже, и тогава ще решите, но хората ще започнат да го имитират. Той е първият, който някога се е появявал и е казал: ‘ Аз съм тук, за да ви забавлявам ‘ . Така че, да, това е спектакъл, но, приятели, той прави онова, което харесвате. Той е първият. Единственият човек, който го е правил в кеча, е „Скалата“ Дуейн Джонсън. Всички останали бяха в роля и отегчиха с държанието си.
Но той е първият, който се появи и каза: ‘Вижте, просто искам да ви забавлявам. Ако UFC не желае да излъчва битките ми, ще наема собствен екип, ще му плащам от собствения си джоб и ще записвам за масите.’ Мисля, че той просто се забавлява. Познавам го от 11-годишна възраст – ще му е много трудно да направи нещо, което да ме разстрои, защото просто го разбирам по различен начин. Но, мисля, че ще видим как различни хора ще започнат да го копират. Той е новатор в много отношения. Все пак, дали това е добре или лошо? Ще разберем. Той е първият човек, когото ще видя да наема собствени оператори, за да излезе и да каже: ‘Хей, UFC, няма ли да го направите за мен?’ Страхотно, няма проблем. Имам пари, ще се обадя. Ще излъча битката си сам, ‘ „ каза Сонен.

Уважаеми приятели!
Надяваме се на Вашата подкрепа!
Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров