Топ претендентът в тежка категория Луис Ортис иска да се реваншира за загубата, която допусна през март от световния шампион на WBC Дионтей Уайлдър. Ортиз бе спрян в 10 рунд от Уайлдър, но почти нокаутира американеца в седмия рунд в атрактивен двубой в „Барклис центът“ в Бруклин, Ню Йорк.
Мениджъра на кубинеца Джей Хименес заяви, че бившият шампион на WBA / WBO / IBF / IBO Тайсън Фюри и топ претендентът Александър Поветкин са начело на списъка с желани съперници от Ортис за следващата му битка.
“ Луис смята, че битка с Фюри е най- добрата възможност за него, освен Поветкин, защото Уайлдър не иска да ни даде реванш, „ каза Хименес.
Тайсън Фюри планира да се върне на 18 август срещу противник, който ще бъде определен впоследствие. Той вероятно ще се изправи срещу някой по- слаб съперник, но Ортиз е готов да се бие, ако Фюри иска да вдигне нивото на своята конкуренция.
“ Фюри или Поветкин. Ние искаме двубой срещу някой от тях двамата. „

Уважаеми приятели!
Надяваме се на Вашата подкрепа!
Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров
Горилата ще ги нокаутира един след друг във една гала вечер. 🙂