Дейвид Хей изрази своето мнение от предстоящото завръщане на неуспешния си съперник Тайсън Фюри.
Хей в момента се подготвя за реванша си срещу Тони Белю, който ще се проведе на 5 май на 02 Арена в Лондон.
През далечния 2013 г. Дейвид Хей трябваше да се срещне на два пъти с Тайсън Фюри, преди сериозна травма в рамото да го принуди да се оттегли от бокса. Хей се върна по-късно, но тяхната битка с Фюри така и не се проведе.
“ Добре е за бокса, че Тайсън Фюри обяви завръщането си, „ написа Хей на колонката си в metro.co.uk. “ Изминаха почти три години, откакто той се бие за последен път и никой не знае какво ще се случи при завръщането му. Но това често добавя интерес и интрига към спорта. В един момент той бе смятан за най-добрия в бокса. Той не загуби титлите си на ринга. Така че той възнамерява да си ги върне. Технически погледнаното той все още е линеен шампион в тежка категория, ако това въобще има някакво значение.
Очаквам ли нашата битка да се проведе от третия път? Трябваше да се срещнем преди пет години, но това така и не стана. Не очаквам това да се случи и сега – съдбата се намеси по онова време и реши, че това не е писано да се случи. “
Уважаеми приятели!
Надяваме се на Вашата подкрепа!
Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров