.jpg)
Когато Ронда Раузи се състезаваше, тя вдигна доста шум казвайки, че ще победи Флойд Мейуедър в уличен бой. Сегашната шампионка на UFC в категория перо Крис “ Киборга “ Жустино не направи такива големи обещания, но все пак разкри каква тактика би избрала срещу легендарния боксьор, ако те трябваше да се срещнат в отагона.
“ Знаете ли, аз ще се опитам да използвам уменията си в граплинга и да правя тейкдауни. Първото нещо, което ще направя е да вляза в краката му. Мисля, че да се боксирам с Мейуедър би било лудост, но в ММА, вероятно ще го поваля на земята. Няма да го предизвиквам на бокс. Знам какво трябва да направя, за да избегна ударите на Мейуедър – трябва да бъда бързо, преди да успея да го хвана и да го накарам да се предаде, „ каза Жустино.
Този уикенд Крис Киборга ще защитава титлата си срещу Яна Куницкая на турнира UFC 222, който ще се проведе в Лас Вегас, Невада,

Уважаеми приятели!
Надяваме се на Вашата подкрепа!
Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!
IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров