Флойд Мейуедър: Ломаченко получава по- малко пари, отколкото заслужава

Бившият световен шампион в пет теглови категории Флойд Майуедър младши счита, че шампиона на WBO в категория супер перо Васил Ломаченко не получава парите, които заслужава и затова е виновен неговия промоутър, Боб Арyм от Top Rank.

“ Вижте. Той получи $1,2 милиона за последната си битка. Но той има два златни олимпийски медала, и е определян като най-добрият боксьор в света. Но аз бих предпечел да печеля по $6, $7 или $8 милиона, отколкото да имам статута на най- добър боксьор в света. Който не рискува, не печели. Нямам абсолютно нищо против него. Трябва да се вгледате по- внимателно в неговия промоутър, който се отнася лошо с боксьорите си от четиридесет години. Щом напуснах Боб Аръм, започнах да правя луди пари. Така че, Ломаченко, кажи на твоя промоутър да ти плати подобаващо. Харесвам те. Движенията, бързината. Уважавам те като боксьор.

Но в крайна сметка се научи да бъдеш бизнесмен. Ти получи $1.2 mмилиона, а би трябвало да получиш $2.5 милиона. Ако Bottom Rank ( игра на думи, Мейуедър така нарича компанията Top Rank. “ Bottom „от английски език се превежда “ дъно “ ) е най- добрата промоутърска компания в бокса, тогава нека да плаща подобаващо. „

http://photo.boxingscene.com/uploads/lomachenko-marriaga%20(3).jpg
Уважаеми приятели!

Надяваме се на Вашата подкрепа!

Направете дарение, за да подкрепите съществуването на сайта. Който желае и може нека да помогне!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *