Били Джо Сондърс: Лемьо е нокаутирал нещастници и пенсионери

Шампиона на WBO в средна категория Били Джо Сондърс, който тази вечер ще защитава колана си в двубой срещу бившия шампион Дейвид Лемьо, няма да обръща внимание на канадската публика, и възнамерява да използва всичките си умения, за да се постигне победа.

На процедурата по- претегляне, която не мина без скандал, Сондърс се подигра на противника си, като каза, че Лемьо е побеждавал само нещастници и е нокаутирал пенсионери.

“ Аз съм свикнал да се бия извън Великобритания. Не ми пука, дори да има един милион зрители, в крайна сметка, на ринга, ще бъдем само с Лемьо. Той е побеждавал нещастници и е нокаутирал пенсионери, „
каза Сондърс.

Били Джо Сондърс притежава единствения шампионски колан, който не е включен в колекцията на Генади Головин. Британският боксьор многократно настояваше за обединяване на титлите и очаква след победата над Лемьо да се срещне се с победителя от реванша между Канело и ГГГ.

https://fightnews.info/img/pages/31962_resize(602-602-4).jpg

Уважаеми приятели!

Ако желаете съществуването на сайта да продължи – ПРАВЕТЕ ДАРЕНИЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ!

IBAN : BG 95DEMI92401000148388 –
При банка – „Търговска Банка Д“ АД („Д Банк“)
BIC DEMIBGSF
Получател : Людмил Александров




Напишете коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *